• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Toz Kehribar

   Toz Kehribar Modelleri
   Ağaçlar dış etkenlerden dolayı oluşan yaralanmalarda bu yaraları onarmak için reçine salgılar. Bu reçinenin içinde yıllarca hayvan fosilleri birikir ve bu şekilde kehribar oluşur. Kehribar doğal bir taş olarak kullanılıyor. Kehribar en çok sarı, bal rengi, kırmızı ve turuncu renkte bulunur. Mavi ve yeşil renkli kehribarlar nadir bulunan türdendir. Kehribar aksesuar, takı ve tespih yapımında kullanılır. En çok tespih yapımında kullanılır. Kehribarın da farklı çeşitleri buluyor. Toz kehribar, sıkma kehribar, damla kehribar tespih yapımında kullanılan kehribar çeşitlerindendir.  Toz kehribar canlı ve doğal renkleriyle oldukça ilgi görmektedir. Farklı modellerde ve renklerde toz kehribar tespih modelleri bulunuyor.
   Toz Kehribar Tesbih Modelleri
   Toz kehribar; sıkma kehribar ve damla kehribar yapımında kullanılan malzemelerin arasındaki tozların tekrar sıkıştırılıp preslenerek sert taş halini almış şekline toz kehribar denilir. Yani kehribar tozunun sıkıştırılıp preslenmesiyle oluşur. Toz kehribar tespih yapımında çok kullanılmaktadır. Farklı model ve renklerde toz kehribar tespih bulunmaktadır. Toz kehribar tespih çeşitleri farklı taş şekilleri, renk ve kokusuyla kaliteli ürünlerdir. Tespih modellerinde arpa genellikle arpa şekiller kullanılıyor. Toz kehribar tespih modellerinde el işçiliği kullanılıyor. Bu da tespihlerin kalitesini arttırıyor. Arpa kesim toz kehribar tespih modeli en çok ilgi gören modeller arasında yer alır. Gümüş tespih püskülü kullanılmış ve gerçek toz kehribar kullanılmıştır. Canlı rengiyle oldukça dikkat çekiyor. Toz kehribar tespihler saydam yapısı ve dikkat çekici renkleriyle sahtelerinden ayırmak mümkündür. Toz kehribar tespih çeşitlerinde küre kesim ve yumurta kesim tespih taşları da kullanılmıştır. Farklı renkleri vardır. Tespihlerde tek renk kullanıldığı gibi renk geçişli, iki renkli modellerde yer alıyor. Kehribar taşı ağrı kesici özelliğiyle de tanınıyor. Bu sebeple de çok tercih ediliyor. Toz kehribar tespihlerde gümüş püsküller ve el işlemesi kullanılması, tespihin görselliğini de arttırıyor. Toz kehribar tespihlerde kalite çok önemlidir. Güvenilir yerlerden alınmalıdır. Çünkü piyasada çok sayıda sahte ürün yer alıyor. Gerçek toz kehribar kokusu ve saydam renkleriyle kendini belli eder.
   Toz Kehribar Tespih Fiyatları
   Toz kehribar tespih modelleri güvenilir yerlerden alınmalıdır. Ürünlerde farklı çeşitlerin çok olması sebebiyle fiyatlarda da farklılık görülüyor. Gerçek toz kehribar fiyatlarıyla sahteleri arasında fiyat farkı bulunuyor. Bu ürünleri güvenle sitemizden temin edebilirsiniz.
    

   20.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.