• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Tespih Püskülü

   Tespih Püskülü
   Tespih, kültürümüzde inancımızın gereği olarak geçmişten günümüze kadar gelmiş ve her zaman çok değerli olmuş aksesuarlardır. Kemik, boncuk, kehribar, oltu, gümüş gibi malzemelerin bir ipe dizilmesi ile elde edilmektedir. Tespih, erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlar arasında gelmektedir. Elinde, bileğinde her zaman yanında taşıdıkları vazgeçemedikleri ürünlerdir. Tespih o kadar önemli bir yere sahiptir ki arabaların önünde, yanında her yerde görebilirsiniz. Tespihlere verilen bu kıymet ve değer birbirinden farklı modellerin üretilmesini sağlamıştır. Tespihler, doğal ve kıymetli taşlarla süslenmiş özel olarak tasarlanmış birçok çeşidine rastlamak mümkündür. Tespihlerin boncukları kadar püskül kısmına da özen gösterilmektedir. Tespih püskülü tespihe ayrı ve farklı bir güzellik katmaktadır.

   Tespih Püskül Modelleri
   Tespihin bitiş ve başlangıç noktası püskül kısmı, tespihin en özel detayıdır. Tespihin boncuk kısmı kadar püskül kısmı da özel olarak hazırlanmaktadır. Tekli, ikili, üçlü veya daha fazla şafaklardan meydana gelmektedir. Zincir veya ip gibi malzemeler kullanılarak püskül kısmı oluşturulmaktadır. Püskül kısmı özel taşlarla süslenerek çok şık tasarımlar oluşturulmaktadır. Tespihin boncuk kısmı ile uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. Detayların her biri ince ince düşünülmektedir. Mesela, boncuk olarak kehribar taşı kullanılıyorsa püskül kısmına da kehribar taşından süslemeler yapılmaktadır. Tespih, gümüş kullanılarak hazırlanıyorsa aynı şekilde püskül kısmı da gümüş olarak hazırlanmaktadır. El işçiliği kullanılarak hazırlanmış tespihler paha biçilemez özel tasarımlardır. Sevdiğiniz kişileri, hem özel günlerinde sevginizi ifade etmek istediğiniz anlarda şüphesiz en güzel hediye seçenekleri arasında tespihler gelmektedir.

   Tespih Püskülü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
   Tespihlerin en özel kısımları olan püskül kısmı ayrı olarak da satılmaktadır. Tespih püskülü alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle tespihin tamamlayıcı kısmı olan tespih püskülü tespihle uyumlu olması gerekmektedir. Kullanılan malzemeleri orijinal ve garantili olmasına özen gösterilmelidir. Gümüşten üretilen tespih püskülünün de gümüş olması gerekmektedir. Püskül detayında kullanılan kehribar, zümrüt, safir gibi taşların orijinal olmasına dikkat edilmelidir. Her bir detayı incelik isteyen tespih püskülü çeşitleri için sitemize bakabilirsiniz. Kullandığımız malzemeler tamamen orijinal ve garantilidir.

   Midyat Nurtaş Gümüş
   https://www.midyatnurtasgumus.com/

   09.03.2020

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.