• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Telkari

   Telkâri Gümüş Takı ve Aksesuarlar Sizlerle
   Hemen hemen herkes tarafından sevilen ve her zaman kullanımı olağanüstü görülen telkâri gümüş takı ve aksesuarlar ile son derece uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz. Gümüş takı ve aksesuar kullanımı her zaman önemlidir ve dikkat çekicidir. Sizler de takılarınızın ve gümüşlerinizin çok daha dikkat çekici olmasını istiyorsanız ya da şıklıkta yarışı kazanan biri olmak istiyorsanız, bu tür çeşitli modellerden temin edebilir ve uzun süre boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz. Her zaman en güzel takı ve aksesuarlara sahip olmak için farklı gümüş tellerde elde edilen farklı çeşitleri inceleyebilir ve olabildiğince sık ve güzel bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta bu tip modellerden koleksiyon dahi yapmaya başlayabilirsiniz.
   Telkâri Gümüş Takı ve Aksesuarlar Bir Hayli Dikkat Çekiyor!
   Telkâri gümüş takı ve aksesuarlar, bu maddeden ve bu sembollerden yapılan yüzük modelleri, kolye ucu ve kolye zinciri modelleri, halhal modelleri, hızma modelleri, küpe modelleri ve daha pek çok model sizlerle olmaya devam ediyor. Sizler de çok daha iyi gümüş ve takı modelleri kullanmak istiyorsanız, parıl pırıl parlayan takılarınızla dikkat çekmek istiyorsanız, telkâriden yapılan gümüş takıları kullanabilirsiniz. Böylece en güzel takıların sahibi olabilir ve hayatınızın şık kısmını da yansıtabilirsiniz. Parmaklarınızdan boynunuza, bileklerinizden ayak bileklerinize ve daha tüm takı kullanım alanlarınıza varana kadar en güzel aksesuarların sahibi olabilirsiniz.
   Telkâri Gümüş Takı ve Aksesuarların Kullanımı Her Geçen Gün Artıyor!
   Hem kadınlar tarafından hem de erkekler tarafından oldukça beğeniyle karşılaşılan ve kullanılan telkâri gümüş takı ve aksesuarların kullanımı her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle de bayanların vazgeçemediği takı modelleri arasında yer alan telkâriler kırma tellerden elde edilen ve tamamen el işçiliği taşıyan modellerdir. En ince ayrıntısına kadar tellerin şekil aldığı ve her zaman el emeği göz nuru olarak bilinen bu modelleri aldığınızda bir hayli memnun kalacak ve uzun süre boyunca kullanmaya devam edebileceksiniz. Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayarak sitemizde bulunan tüm gümüş takı ve aksesuarları temin edebilirsiniz.

   19.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.