• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Sıkma Kehribar

   Sıkma Kehribar Modelleri
   Erkek aksesuarları arasında ilk sırayı alan tesbihler son yıllarda şık tasarımları ile öne çıkıyor. Birçok modelin olduğu tesbihlerde, en çok sıkma kehribar modeli öne çıkıyor. Modelin en önemli özelliği ise kehribar taşından üretilmiş olmasıdır. Ayrıca son yıllarda oldukça etkili olarak kullanılan püsküllü modelinde bir araya gelmesi ile naif bir model ortaya çıkıyor. Birçok erkeğin hayranlıkla kullandığı bu modeller birçok kişinin de elinde vazgeçilmez olarak bilinir. Erkekler tesbih olmadan hep kendilerini eksik hissederler. Hatta bazı erkekler sırf tesbih koleksiyonu yapar ve bu konuda da oldukça cimri olurlar. Tıpkı yavrusuna sahip çıkan bir baba gibi tesbihlerini korur kollarlar. Kimse ile paylaşamaz sadece onlara özel olsun isterler.
   Dönemin En Çok Kullanılan Tesbih Modelleri
   Her şeyin bir modası olduğu gibi tesbihlerinde kendine ait farklı bir modası vardır. Özellikle son dönemde en çok tercih edilen modeller arasında sıkma kehribar modelleri bulunuyor. Bu modelin en önemli özelliği taşı gibi dursa da tesbihe en az taşı kadar can katan bir diğer özelliği ucuna takılan püsküllü uçlukları oluyor. Özellikle gümüş ve yaprak, ay yıldız, gibi figürlerin kullanıldığı bu püsküller tesbihlerin hem duruşunu hem de kalitesini yükseltiyor. Birçok erkeğin vazgeçilmezi olan bu tasarımları da her yerde bulmak mümkün olmuyor. Birçoğu az satıldığı için her yerde bulunmuyor elde eden erkeklerde diğerlerinde olmaması için arkadaşlarına duyurmuyor.
   Aradığınızı sitemizde bulabilirsiniz
   Erkeklerin bir nevi oyuncağı olan tesbihlerde en önemli detay kalitesidir. Özellikle tüm gün elerlinden düşürmedikleri tesbihlerin kalitesi ve taşı büyük önem teşkil eder. Birde önemli bir detay var ki sıkma kehribar hem hakiki olması hem de kaliteli olmasıdır. Püskülü de gümüş veya altın kaplama olacağı içn renk değiştirmemesi oldukça önem teşkil eder. Ayrıca bulamayanlar için bir sır vermek gerekir ise; sayfamızdan sizde istediğiniz veya herkesten farklı bir model tesbihlerimiz için başvurabilirsiniz. Her erkeğin hayaline hitap edebilecek modellerimiz ile sizde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı renk ve püskül modellerini de bulunduğu sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
    

   17.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.