• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Oltu Tesbih

   Oltu Tesbih Modelleri Ve Özellikleri
   Oltu taşı Erzurum ve çevresinde çıkarılan çok değerli bir taştır. Bu taş işlenerek takılarda ve aksesuarlarda kullanılıyor.  Oltu taşı genellikle siyah ve çok parlak oluyor. Aynı zamanda Oltu taşı doğal bir taş olduğu için vücuttaki enerjiyi alma ve stresi önleme gibi özellikleri vardır. Oltu taşından yapılan tesbihler çok ilgi görmektedir. Oltu tesbihlerde farklı modeller yer alıyor. Erkeklerin en çok kullandığı aksesuar olan tesbihlerde genellikle doğal taş olan Oltu tesbih modelleri tercih ediliyor.
   Oltu Tesbih Özellikleri
   Oltu taşından yapılan tesbihler erkeklerin çok tercih ettiği aksesuarlar arasındadır. Oltu doğal bir taş olduğu için farklı özellikleri vardır. Oltu taşı kullanıldıkça parlar daha parlak ve güzel bir rengi olur, Oltu taşı işlendikçe sertleşen bir yapıya sahiptir, işlenmesi çok kolaydır, çoğunlukta siyah renktedir, yanıcı bir özelliği vardır, çıra gibi yanar. Bu özelliklerinin yanında insanların dikkatini çeken; enerji veren ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan özelliği, stresi alması, vücuttaki elektriği alması yönünden tercih ediliyor. Oltu tesbih modelleri sürekli elde temasta olduğu için bu özellikleri ilgi çekiyor. Ve kullandıkça rengi daha çok parlıyor. Oltu tesbihler çekildikçe renkleri daha canlı oluyor.
   Oltu Tesbih Modelleri
   Oltu tesbihlerde farklı modeller yer alıyor. Oltu taşına gümüş işlemelerle verilen desenler tesbihlerin gösterişini arttırıyor. Püsküllerinde kullanılan farklı gümüş şekiller görselliğini arttırıyor. Oltu tesbihler oldukça gösterişli ve çok güzel modellerde bulunuyor. Kazaz püsküllü, yaldız işlemeli tesbih modeli altın sarısı sevenler için oldukça dikkat çekici bulunuyor.  Otlunun sadeliğini ve kendi rengini sevenler için Gürcistan Oltu taşı modelleri sade ve dikkat çekici bulunuyor. Otlunun güzelliğiyle ortaya çıkan bu tesbih modelleri erkekler tarafından çok beğeniliyor. Hediye edilmeye çok uygun Oltu tesbih modelleri herkesin beğenisini alıyor. Oltu taşı tesbihlere isim de işlene biliyor. Bu da tesbihin manevi değerini de arttırıyor. Oltu tesbih modellerinde bileklikle kombin modellerde bulunuyor. Erzurum Oltu taşından olan modeller daha çok tercih ediliyor. Karpuz kesme Oltu tesbih modeli de çok tercih ediliyor ve kullanılıyor. Ürünler gerçek otludur ve görselliğinden de anlaşılır. Ürün kalitesi görselliğine de yansımaktadır. Birbirinden gösterişli ve otlunun tüm güzelliğini taşıyan bu tesbih modellerini bizden satın alabilirsiniz.

   16.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.