• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Hızma

   Hızma Modelleri İle Tarzınızı Belirleyin
   Bayanların vazgeçilmezleri, giyim kombinlerini tamamlayan en önemli parçalar takılardır. Bayanların kullandığı takılar arasında hızma da yer alıyor. Hızma buruna takılan bir takıdır. Son zamanlarda hızma bayanlar tarafından çok kullanılıyor. Genelde burnun sağ tarafına takılıyor.  Zarif ve çok hoş bir görünüm sunuyor. Son zamanlarda hızma takanların sayısının arttığı görülüyor. Hoş ve dikkat çekici görüntüsü bayanların hoşuna gidiyor. Hızmada çok model ve seçenek bulunuyor. Hızma her yaşa ve tarza hitap edebiliyor. Hızma seçimlerinde dikkat edilmeli ve doğru seçimler yapılmalıdır. Yüz tipine ve burun şekline uygun modeller seçilmelidir. Hızmanın herhangi bir tehlikesi bulunmuyor. Küpe gibi sürekli kullanılabilir. Hızmanın burunda bir zararı olmuyor.
   Hızma Takarken Nelere Dikkat Edilmelidir?
   Hızma buruna takılan bir takı türüdür. Gerçek bir hızma kullanmak için öncelikle burnunuzu deldirmelisiniz. Kısa süren ve basit işlemdir. Bu işlemi yaptıracağınız yerin bu işte profesyonel olması gerekiyor. Hijyen kurallarına uygun bir şekilde bu işlemin yapılması gerekiyor. Bu işlem acılı ve zor bir işlem değil. Doğru yere yaptırıldığında acısız saniyeler içinde burun delinir. Genellikle gümüşçüler burun delme işi yapıyor.  Burun yapısı gereği delinen yer enfeksiyon kapmaya çok müsait. Gümüş hızmalar ciltte alerji reaksiyonu göstermezler. Gümüş hızmalar daha kaliteli ve uzun ömürlü oluyorlar. Hızma yüzün en dikkat çeken yeri, burunda kullanılıyor. Bu yüzden doğru tercihler yapılıp buruna yakışan modeller tercih edilmelidir. Hızma seçimlerinde yüz ve burun tipinize göre bir model seçmelisiniz. Hızma alırken doğru yerden almalı ve gümüş olanlar tercih edilmelidir. Hızma seçimlerinde gerçek taş kullanılan hızmalar tercih edilmelidir. Gerçek taş olmayan hızmalarda renk solması sorunu yaşanır. Gerçek taşlı hızmalarda renkte bir bozulma olmaz. Sahte hızmalar kısa ömürlü oluyor. Çabuk kararma yapmaktadırlar. Zamanla gümüş hızmalarda da kararma görüle bilir. Bu yüzden kaliteli ve uzun ömürlü hızmaları seçmelisiniz ve taktığınızda rahatsızlık hissi vermemelidir.
   Hızma Modellerini Sitemizden Alabilirsiniz
   Halka hızmalar da çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Daha spor ve aykırı bir tarza sahip olanlar genellikle halka hızma tercih edebiliyor. Günlük yaşantıda sürekli kullanılan modeller tek taşlı ya da taşsız sade modeller oluyor. Bu modeller hem çok göze batmıyor hem de kullanım olarak kolay olduğu için günlük kullanıma daha uygun bulunuyor. Hızma doğru şekilde kullanıldığında her tarza uyum sağlayan bir takıdır. Küpeyi nasıl rahatlıkla kullanıyorsak hızmada aynı şekilde herhangi bir rahatsızlık vermez.  Gümüş hızmalarda altın kaplama olan modellerde bulunuyor. Altın kaplama olanlarda çok şık ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Hızma küçük fakat önemli bir ayrıntıdır. Yüze hoş ve güzel bir görüntü katıyor. Bu yüzden bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Bu yüzden doğru ve kaliteli hızma seçimleri yapılmalıdır. Gümüş hızmalar hem kaliteli hem de birçok model bulunuyor. Bu ürünleri sitemizden güvenle bizden alabilirsiniz.
    

   11.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.