• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Hayalet Kolye

   Hayalet Kolye Nedir?
   Hayalet kolye son zamanların oldukça gözdesi olan bir kolye çeşididir.  Takı ve aksesuar seçimlerinde oldukça fazla tercih edilen bir modeldir. Özellikle bayanlar tarafından geceleri fazla tercih edilen kolye çeşitleri arasında yer alır. Bayanlar tarafından tercih edilen hayalet kolyenin tercih edilme sebebi kolyenin hayalet olarak adlandırılması ile ilgilidir.  Bu kolyelerin hayalet kolye olarak adlandırılmasının sebebi ise  kolyenin ipinin görülmemesidir. Bu kolyenin tasarımı öyledir ki kolye ipi yokmuş gibi görülür.  Bu durum da hayalet kolyeye olan ilginin artmasına sebep verir.
   Şık Tasarımlar Daha Çok Tercih Ediliyor
   Hayalet kolye  birçok takı tasarımında kullanılabilecek bir özelliğe sahiptir.  Sadece kolye değil bileklik ve diğer takı ve aksesuarlar için de kullanılabilecek bir tasarıma sahiptir. Bayanlar tarafından uzun yıllardan beri tercih edilen bir tasarım ürünü olmasına rağmen son zamanlarda gördüğü ilgi eskiye nazaran daha fazla artmıştır.  Bunun sebepleri arasında modanın gitgide ince dokunuşlara daha çok önem vermesi yer alır.  Zarif tasarımlar için hayalet kolyede kullanılan hayalet kolye ipi, tasarımın inceliğini ve zarifliğini ön plana çıkartır. Daha büyük veya daha çok göz dolduran kolye tasarımları yerine daha naif ve ince işçilik gerektiren kolyelerde hayalet kolye tasarımı daha fazla tercih edilir.  Bayanlar tarafından özellikle hayalet kolye tercihinin gece gezmelerinde kullanılmasının sebebi ise buna dayanır. Hayalet kolyenin şık tasarımlar için olmazsa olmaz bir parça olduğunu söylemek hiç de yanlış bir yorum olmaz.
   Sadece Kolye Tasarımı İle Kullanılmıyor
   Hayalet  kolye tasarımı sadece kolye tasarımında kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hayalet kolye kolyenin ipinin hayalet olması yani görünmez olması ile alakalı kullanılan bir terimdir. Sitemizde onlarca model sizleri bekliyor. Günümüzde birçok kişi farklı tasarımların yer aldığı sitemizde sizde kendinize en uygun modelleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda bilekliklerde halhallarda veya boyunluklarda da kullanılabilecek bir tasarımdır.  Kullanmak istediğiniz kolyenin tasarımını hayalet kolye  ipi ile daha çok göz önüne ve daha çok ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen kolye  ve daha birçok  hayalet tasarımı arasından  istediğiniz bir modeli seçmek ve kıyafetinizle birlikte kullanarak mükemmel görünümü elde etmek için  tercihinizi sitemizde yer alan hayalet kolye tasarımlarından yana yapabilirsiniz.
    

   11.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.