• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Halhal

   Neden Gümüş Halhal?
    Takı sektöründe en çok tercih edilen ana malzemelerden birisi gümüştür. Gümüşün çok tercih edilmesinin başlıca sebebi müşterilerin gümüş ürünlere olan ilgisidir. Müşteriler sıklıkla gümüş takıları tercih ederler. Çünkü gümüş takılar hem altın takılara oranla daha ucuzdur hem de her türlü kıyafet çeşidi ile uygun bir şekilde kullanılabilmektedir. Gümüş kullanılarak pek çok farklı takı çeşidi yapılır. Bu takı çeşitlerinden birisi de halhaldır. Gümüş halhal müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen zarif bir takı türüdür. Halhal ayak bilek kısmında kullanılan bir tür takı çeşididir. Tarihi bir yapıya sahiptir. Özellikle halhal modellerinde tarihten esinlenilen geleneksel modellemeler kullanılır..  
   Halhal Seçimi Nasıl Yapılır?
   Piyasada pek çok farklı halhal çeşidi bulunur. Bu sebeple halhal seçimi yapılırken dikkatli olunmalıdır. Halhal satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk husus gümüşün gerçek olmasıdır. Sahte gümüş ürün çeşitlerine sıklıkla rastlanabilmektedir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise doğru halhal modeline karar vermek olacaktır. Piyasada çok farklı modellere sahip gümüş halhal çeşitleri yer alır. Halhalın genel amacı ayak bileklerini zarif göstermektir. Bu sebeple halhalın kendi modelinin zarif ve şık bir yapıya sahip olması gerekir. Ayrıca halhal ağır yapıda olmamalıdır. Özellikle sahte gümüş kullanılarak yapılan halhallar daha ağır yapıdadırlar. Satın alacağınız ürünün sahte olup olmadığını bu şekilde ayırt edebilirsiniz.  
   Halhal Çeşitleri Nelerdir?
   Halhalları birbirinden farklı kılan şey halhalların modelidir. Piyasa da birbirine benzeyen özgün olmayan halhal modelleri bulunduğu gibi gerçek ustalar tarafından yapılmış çok özgün modeller de yer alır. Gümüş halhallar modellerinin en özgün şekilde üretildiği şehir Mardin ilidir. Mardin'de üretilen halhallar gümüş ustaları tarafından özenle hazırlanır. Bu sebeple ham daha kaliteli hem de daha özgün bir yapıya sahiptirler. Sitemizde yer alan tüm halhal çeşitleri Mardin ilinde bu alanda uzun yıllardır çalışmalar yapan ustalar tarafından özenli bir şekilde hazırlanmış ürünlerdir. Halhalların yapımında kullanılan gümüş, gerçek gümüştür. Sitemizde hiçbir şekilde sahte ürün yer almamaktadır. Bu sebeple hiçbir kuşku duymadan güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüz elinize ulaştığında farkımızı kendi gözlerinizle göreceksiniz. Hadi ne duruyorsunuz. Sitemizde yer alan ürün çeşitlerini incelemeye başlayın!
   3

   25.10.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.