• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Gümüş Tesbih

   Gümüş Tesbih Bir Başkadır
   Gümüş, altın kadar değerli bir yapıya sahip olmaması ve daha kolay bir şekilde bulunması nedeniyle özellikle takı çeşitlerinde sıklıkla kullanılan bir elementtir. Gümüşün özellikle takı yapımında sıklıkla kullanılmasının bir diğer önemli sebebi ise ışığı yansıtan bir yapıda bulunmasıdır. Çünkü gümüş ışığı yansıttığı için göze daha güzel görünür. Göze güzel görünmek, şık ve zarif olmak takılar için vazgeçilmez bir unsur olduğu için takı yapımında gümüş elementinin sıklıkla tercih edilmesi doğru bir karardır. Günümüzde en çok kullanılan takı çeşitlerinde birisi de tesbihdir. Özellikle erkekler için tesbih, vazgeçilmez aksesuar çeşitlerinden birisidir. Pek çok farklı tesbih çeşidi bulunmaktadır. Ancak özellikle gümüş tesbih modelleri sıklıkla tercih edilir.
   Tesbih Türü Nasıl Seçilir?
   Günümüzde tesbih kullanımı erkekler için vazgeçilemez bir hal almıştır. Bu sebepten dolayı piyasa da pek çok farklı tesbih çeşidi bulunmaktadır. Tahtadan tesbih yapıldığı gibi tesbih yapımında kehribar gibi değerli taşlarda kullanılmaktadır. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi gümüş tesbih modelleri de bulunmaktadır. Her tesbih çeşidinin kendine has özelliği bulunur. Tesbihlerin çeşidine bağlı olarak yapısı, şekli ve ağırlığı değişiklik gösterir. Bu Sebeple tesbih seçimi yapılırken bu hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kişi tesbih kullanmaya yeni başlayacak ise ağır yapıdaki tesbih çeşitleri yerine hafif yapıda olanları tercih etmelidir. Ağır yapıya sahip olan tesbihleri kullanmak diğerlerine göre biraz daha zor olabilmektedir. Kişi tesbih seçimi yapmadan önce farklı tesbih çeşitlerini denemeli bu şekilde kendisi için en uygun olan modele karar vermelidir.
   Tesbih Kullanımı Zor mudur? Herkes Kullanabilir mi?
   Eğer daha önce hiç tesbih kullanmadıysanız ilk aşamada tesbih kullanmak size zor gibi gelebilir. Ancak zamanla eliniz tesbihe alışacağı için zaman ilerledikçe tesbih kullanma işleminin o kadar da zor olmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz. Evet, tesbih kullanmak hiç zor bir işlem değildir. Tesbih kullanmayı isteyen herkes zorlanmadan, rahatlıkla tesbih kullanabilir. Ayrıca tesbih kullanmak, stres seviyesini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Eğer sizde tesbih kullanmayı düşünüyorsanız hiç çekinmenize gerek yok. Sitemizde yer alan farklı tesbih modellerine göz atarak bir tıkla tesbih kullanmaya başlayabilirsiniz. Biz özellikle yeni başlayanlar için gümüş tesbih modellerini öneriyoruz.
    

   25.10.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.