• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Gümüş Anahtarlık

   Gümüş Anahtarlık Modellerinde Yeni Tasarımlar
   Evimizin, arabamızın, önem verdiğimiz tüm anahtarlarımızın hep yanımızda olmasını isteriz. Ve bunun içinde anahtarlıklar kullanırız. Çok çeşitli anahtarlıklar piyasada yer almasına rağmen gümüş özelleştirilmiş anahtarlıklar her zaman göz dolduruyor.  925 ayar gümüşten üretilen anahtarlıklara her yerde rastlamanız mümkün ve çok çalışılan bir iş olduğu için de seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ancak Telkari ve Mardin işi gümüş anahtarlık modellerimizi görmeden karar vermeyin.
   Kişiye Özel Anahtarlık Seçenekleri
   Kimi insan, anahtarlıklarında, takımının amblemini, kimi insan kendi ismini, kimisi de uğur getirdiğini düşündüğü küçük hayvan motiflerini tercih eder. Bir de bu ayrıntıların telkari işiyle birleştiğini düşünün. Ne kadar özelleştiğini ve sadece size özel olacağını düşünerek modellerimize bakmanızı tavsiye ederiz.  Gümüş anahtarlık seçimlerinde gerek kendinize gerekse birine armağan olarak düşündüğünüzde 100'e yakın modellerimizden biri mutlaka size veya bir yakınınıza armağan olarak seçebileceğinize eminiz. Tüm ürünlerimizde ince işçilik ve kaliteli hammadde kullanarak, daha önce görmediğiniz modellerden oluşturuyoruz. Siyasi parti seçiminizi de gümüş anahtarlık olarak cebinizde taşıyabilirsiniz. AKP,CHP, MHP, HDP, amblemleriyle birleştirilmiş Midyat işi veya telkari işiyle özelleştirilmiş gümüş anahtarlık modellerimizi de görmelisiniz.
   Aradığınız Tasarımları Sitemizde Bulabilirsiniz
   Anahtarlıklarda sadece Mardin işi veya telkari değil, doğal taşları da gümüşle buluşturduk. Toz kehribarla buluşan gümüş anahtarlıklar, toz kehribarın da gücünü alarak çantalarınızda yerini alacaklar. Kehribarın, ortamdaki olumsuz havayı emerek yok etme özelliğini, negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmesini ve rahatlama hissi vermesini de işin içine kattığımızda gümüş anahtarlığın birden fazla işinize yarayacağını söyleyebiliriz. Kehribar gümüş anahtarlığınız, yaşamın bir yük olduğunu düşündüğünüz ve sorumluluklar altında ezildiğinizi hissettiğiniz anlarda, şifa yüklü enerjisiyle sizi canlandıracak ve sahip olduklarınızı hatırlatacaktır. Gümüş anahtarlık, kem gözlerden korunmak için nazar boncuklu, bereket isteyenler için Fatma Ananın eli Mardin işi ve telkari ile buluştuğu zaman daha mı etkili olacak onu da bir deneyin deriz. Gümüş anahtarlıklarda sıradan değil anlamlı çok çeşide imza attık.
   Gümüş anahtarlık modellerimizde, aynı zamanda arabanızın markasını da telkari ve mardin işiyle birleştirerek hazırladık. Mutlaka beğeneceğiniz bir modelimiz vardır. Gümüş anahtarlık modellerimizi görmeden, anahtarlık almayın.

   06.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.