• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Gümüş Alyans

   Gümüş Alyans Modellerini Sitemizi İncelemeden Almayın
   Muhtemelen her gün takacağınız yüzüğün son derece trend olarak görülmesini istemezsiniz. Sonuçta, trendy sözcüğü şıklığının son kullanma tarihine ve kullanım ömrünün sınırlı olduğuna işaret ediyor. Alyansınız, aldığınız günden itibaren 20 yıl hatta daha uzun yıllar boyunca hem de çok severek takabileceğiniz bir seçim olmalı. Muhtemelen neden bu kadar çok gelinin alyans konusunda klasik ve özel alyansları tercih ettiğini açıklıyor. Ancak çılgınca kararsızsanız veya az miktarda seçenek bulduysanız, gümüş alyans modellerine de bakmanızı tavsiye ederiz. Sitemiz gümüş alyans aramanıza yardımcı olurken eşsiz ve yüzük bulmanıza yardımcı olabilir.
   Neden Gümüş Alyans?
   Bir gümüş alyans satın almadan önce, gümüş nişan yüzüğü ve düğün bantları için kullanılan gümüş ve gümüş en iyi türü hakkında biraz bilmek yararlıdır. Gümüş, çok yumuşak ve son derece yumuşak bir metaldir ve saf gümüş, yapılan son bir düğün haline getirmek için çok yumuşaktır. Alyans için en iyi gümüş, çoktan, gümüş rengidir.
   Gümüş alyanslar, özel bakım gerektirir ve altın, paladyum ve platin dahil diğer metal halkalar kadar dayanıklıdır. Steril gümüşün rengi, eşleştirilemez - parlaklığı, iç ışıltısı ve gümüşün doğal parlaklığı olan başka metal yoktur. Gümüş alyansların altın ve platinlere kıyasla çok uygun fiyatlı olması seçiminizi yapmanıza yardımcı olacaktır. Son derece karmaşık gümüş bantlar da telkari işlerle yapılmış ve gravürler de oldukça hesaplı. Sarı gümüş ile yapılan yüzükler de neredeyse sınırsız stilde seçilebilir. Gümüş çok yumuşak olduğundan, kuyumcuların favorisi - ve sevimli tecrübeli eller tarafından hazırlanmış eşsiz gümüş düğün bantları bulmak zor değildir.
   Hiç Bir Zaman Modası Geçmeyecek
   Geleceği kesin olarak tahmin edemiyoruz, ancak alyanslarda görülen trendlerden bazılarının uzunca bir süre devam edeceği bir gerçek... Antik alyanslar, antik esinlenilmiş stiller ve narin, doğadan etkilenen tasarımlar içerir. Ya da modern bir tarzsa keskin çizgileri... Çiftler, benzersiz bir alyans istiyor ve stilleri hakkında bir şeyler söylüyor; ister antik, ister modern, isterse özel bir tasarım alyans seçimi yapılsın... Tercih edilecek başlıca hammaddeler bellidir. Ya altın, ya gümüş üzerine değerli taşlar çalışılarak hayata geçirecekleri alyansları parmaklarına takacaklar. Gümüş alyans hiç bir zaman modası geçmeyecek bir seçim olacaktır. Sizde sitemizden gümüş alyans modellerini görmeden karar vermeyin. 

   05.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.