• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Erkek Gümüş Yüzük

   Erkek Gümüş Yüzük Modelleri İle Tarzınızı Yansıtmaya Hazır Olun
   Pek çok erkeğin kullanmaktan hoşlandığı ve her zaman en iyi şekilde kullanımıyla karşı karşıya kaldığı erkek gümüş yüzük modelleri her geçen gün farklı model ve tasarımları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yüz yıllar öncesine dayanan gümüş takı ve aksesuar kullanımı hem kadınlar için hem de erkekler için günümüzde de devam ediyor. Hız kesmeden ve ara vermeden üretimine devam edilen gümüş takı ve aksesuarlar hem kadınlara özel tasarımlar hem erkeklere özel tasarımlar hem de iki cinsiyete de özel tasarımlar ile dikkat çekiyor. Sizler de her zaman parmaklarınızda zarif duran ve teşbihlerinizle takım olan gümüş yüzük modellerini kullanmak istiyorsanız, tüm modelleri incelemenizde fayda vardır.
   Erkeklere Özel Gümüş Yüzük Modellerinden Özel Tasarımlar Dikkat Çekiyor
   Erkek gümüş yüzük modellerinde karşımıza hem taşlı hem de taşsız pek çok model çıkmaya devam ediyor. Özellikle de hemen hemen her erkek tarafından beğeniyle kullanılan taşlı yüzük modellerinde her zaman daha göze çarpan tasarımlar yer alıyor. Taşlı modellerde taş olarak genellikle zümrüt, yakut, safir ve doğal kehribar ya da ateş taşları tercih ediliyor. Aynı zamanda gümüş taş ve altın sarısı ya da şeffaf taşlara da yer verilmeye özen gösteriliyor. Aynı taşlardan dizilerek elde edilen tesbih modelleri de bu yüzüklerle birlikte set ya da takım olarak kullanılıyor ve satışa da ister tek parça ister set halinde konulabiliyor.
   Erkeklerin Kullanmaktan Vazgeçmediği Gümüş Yüzük Modelleri Sizlerle
   Erkek gümüş yüzük modellerinde taşlı tasarımların yanı sıra, kurt figürlü, ay yıldız figürlü ve daha pek çok farklı Türk simgelerinin kullanıldığı modellere de yer veriliyor. Sizler de zevkinize göre, tarzınıza göre ve yansıtmak istediğiniz görüşe göre bu yüzük modellerinden seçim yapabilirsiniz. Her zaman en güzel yüzük modellerini sitemizden temin edebilir ve uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Nesilden nesle de rahatlıkla da yüzüklerinizi ve tesbihlerinizi aktararak kullandırmaya da devam edebilirsiniz. En güzel modellerle karşılaşmak ve binlerce çeşide ulaşmak istediğinizde sizlerleyiz.
    

   04.11.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.