• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Erkek Gümüş Küpe

   Erkek Gümüş Küpe
   Erkeklerde kulağa küpe takmak modası, son yıllarda moda olsa da bu modanın oldukça geçmiş bir tarihi bulunmaktadır. Osmanlı döneminde birçok sultanın küpe taktığı görülmektedir. Erkekler, bazen tek kulağına bazen ise her iki kulağa küpe takmayı tercih etmektedir. Fakat genellikle tek kulağa küpe takmaktadır. Erkekler, sağ kulağa küpe takmayı tercih etmektedir. Erkeklerin küpe takma istekleri takı sektöründe birbirinden farklı, her tarza uygun erkek küpe modellerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Gençler arasında çok yaygın olan küpe takma modası, her geçen gün artmaktadır. Farklı ve değişik bir tarz yakalamak isteyen gençler, kulaklarına küpe takarak bu farklılığı ortaya çıkarmaktadır. Erkekler küpe tercihlerinde gümüş küpeleri tercih etmektedir. Erkek gümüş küpe hem sağlık açısından hem de dayanıklı ve kaliteli gümüş küpe çeşitlerindendir. Erkeklerin kullandığı küpe modelleri genellikle halka şeklindedir.

   Erkek Gümüş Takıları
   Her ne kadar takı deyince bayanlar akla gelse de erkekler de birbirinden farklı ve özel olarak üretilen takıları kullanmaktadır. Erkekler aksesuar olarak kolye, bileklik, saat, yüzük ve küpe takılarını tercih etmektedir. Bazen hepsini bir arada bazen ayrı ayrı tercih etmektedirler. Genellikle birbirini tamamlayıcı takıları kullanmaktadırlar. Son yıllarda saat ve bilekleri bir arada kullanarak modern bir görünüm elde etmektedirler. Ayrıca modası hiç geçmeyen, modern erkeklerin en çok kullandığı takı aksesuarları arasında küpeler gelmektedir. Gümüş küpe takı olarak yüzyıllardır bayanlar ve erkekler tarafından en çok kullanılan aksesuarlardır. Erkek gümüş küpe modellerinin her biri el işçiliği ile her bir detayı ince ince düşünülerek tasarlanmaktadır.

   Gümüş Takı Şıklığı
   Gümüş kullanılarak tasarlanan takılar, her zaman şık ve göz alıcı olmuşlardır. Gümüş, hem rengi ile hem diğer renklerle uyumu ile harika takıların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Gümüş takılar altın takımlardan daha düşük maliyetli olması nedeniyle çok fazla tercih edilen aksesuarlardır. Gümüş takılar, uzun ömürlü ve dayanıklı aksesuarlardır. El işçiliği kullanılarak özel olarak tasarlanan gümüş takılar bayanlara ve erkeklere özgü farklı üretilmektedir. Birbirinden kaliteli ve özel erkek gümüş küpe çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz garantili ve orijinal ürünlerdir.

   Midyat Nurtaş Gümüş
   https://www.midyatnurtasgumus.com/

   09.03.2020

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.