• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Deri Cüzdan

   Deri Cüzdan
   Cüzdan; içerisine para, nüfus cüzdanı, ehliyet, kart gibi gereçlerin konulduğu özel bölmeleri bulunan ürünlere denilir. Cüzdanların, çıtçıtlı veya fermuarlı gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde, istenilen renk ve büyüklükte ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek cüzdanlar bulunmaktadır. Bu kadar çeşitlilik arasında önemli olan kaliteli ve dayanıklı bir cüzdan seçebilmektedir. Deri cüzdan modelleri, hem kaliteli ve dayanıklı yapısı ile hemde şık tasarımları ile insanların daha çok tercih ettiği ürünlerdir. Deri cüzdanlar, kişilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Erkek ve bayan için ayrı ayrı ve özel bir şekilde dizayn edilmektedir. Erkekler; cüzdanı genellikle cepte tercih ederken, bayanlar ise çanta içinde veya direk elde taşımayı tercih etmektedir.  Kaliteli ve dayanıklı deri cüzdanları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

   Cüzdan Modelleri
   Günümüzde her yaşa ve tarza uygun birçok cüzdan modelleri bulunmaktadır. Cüzdan modellerinin, ihtiyaca göre istenilen büyükte ve desenleri bulunabilir. Bayanlar, çanta içerisinde taşındıkları cüzdanları genellikle kartlar ve bozuk para için kullanmaktadır. Çantanın büyüklüğünü göre orta boy veya küçük modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bayanlar alışverişe giderken çanta yerine deri cüzdan tercih etmektedir. Alışveriş için orta boy veya biraz daha büyük dikdörtgen modelleri tercih edebileceğiniz, giyim tarzınıza uygun şık veya spor modelleri de bulunmaktadır. Cüzdanların dış detayları kadar içyapısı da oldukça önemlidir. Kadın ve erkek için farklı modelleri bulunan cüzdanların kartlarınıza, ne kadar para taşıyacağınıza göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde bölmelere sahip olması gerekmektedir.

   Deri Cüzdan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
   Öncelikle cüzdan alırken dikkat etmeniz gereken husus hakiki deri cüzdan tercih etmektir. Deri cüzdan, diğer cüzdan kumaşlarına göre daha dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Cüzdan alırken ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model seçmelisiniz. Erkek deri cüzdan modelinin, kemerle ve ayakkabı ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Bayanlar ise çanta ve ayakkabılarına uygun renklerde modeller tercih etmelidir. Bunun yanı sıra çanta içinde kullanmak için cüzdan alıyorsanız, çantanın ebatlarına uygun boyutlarda olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Birbirinden farklı renk ve modeldeki deri cüzdan modelleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Sitemizdeki ürünlerin hepsi kaliteli ve dayanıklı modellerdir.

   Midyat Nurtaş Gümüş
   https://www.midyatnurtasgumus.com/

   09.03.2020

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.