• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Damla Kehribar

   Damla Kehribar Modelleri İle Aradığınız Modeli Bulabilirsiniz
   Damla kehribar, fosil kaynaklı olan orijinal bir kehribar çeşididir. Bir çeşit çam ağacının fosillerinin toprakta fiziksel ve kimyasal değişimi sonucu oluşmaktadır. Damla kehribarın kendine özgü bir yapısı ve kokusu vardır. Çam fosili olduğundan reçinenin büyülü kokusu damla kehribarda hissedilir. Damla kehribar toprak altından çıkartıldığında herhangi bir şekle sahip değildir. İmalat atölyelerinde şekil verilerek tesbih, kolye, küpe, bileklik gibi çeşitli takı ve aksesuarlar üretilir. Sarı ve açık kahverengi renkli damla kehribar gerçek kehribardır. Renginden orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Damla kehribar çok hafif ve saydam yapıdadır. Fosillerden oluştuğundan bazılarının içinde böcek ve kalıntılar bulunabilmektedir. İmalat sürecinde bunlar büyük ölçüde temizlenerek şekil verilmektedir.  Damla kehribar farklı tasarımlar ile muhteşem güzellikte takılara dönüştürülmektedir. Üstelik güzelliğinin yanı sıra oldukça şifalıdır. Damla kehribar insan sağlığı için çok faydalı bir doğal taştır.
   Damla Kehribar Takı Ve Aksesuarlar
   Damla kehribar şeffaf göz dolduran duruşu ve kendine has güzelliği ile pek çok takı ve aksesuar için malzeme olarak kullanılmaktadır. Bu kehribar çeşidi çok hafif oluşu ve şeffaf görüntüsü ile çok tercik edilen bir takı modeli olmaktadır. Damla kehribarı takı seven bayanlar bileklik, kolye, küpe gibi aksesuarlarında kullanırken erkekler de tesbih olarak sıkça kullanmaktadır. Damla kehribardan çok çeşitli tesbih modelleri üretilmektedir. Tesbihin imamesi ve püskülü ile damla kehribarın uyumlu dizilimi şık ve gösterişli tesbih modellerini ortaya çıkartmaktadır. Tesbih taşımayı seven erkekler için Damla Kehribar çok iyi bir seçim olacaktır. Gümüş ivme püskül, gümüş kazaziye püskül, gümüş telkari püskül, tuğra püskül, yaprak püskül, gümüş çivi püskül, gümüş kartal püskül, gümüş elif vav püskül, lale püskül, beş yaprak modeli püskül, özel sistem püsküllü damla kehribar tesbih modelleri en çok beğenilen ve ilgi çeken tesbih modellerindendir. Tesbih sürekli elde taşınan bir aksesuar olduğundan damla kehribarın şifası ve faydaları da kişiye çok iyi tesir edecektir.
   Damla Kehribarın Faydaları
   Damla kehribar amber ismi ile de bilinmektedir. İçinde bulunan karbon, oksijen, hidrojen gibi maddeler damla kehribarı şifalı taş kategorisine almaktadır. Damla kehribarın kanamaları durdurma özelliği sizin için özellikle ani kanamalarda çok yararlı olabilir. Kanayan bölgeye kehribarı koyduğunuzda kanamanın kesildiğini görürsünüz. Damla kehribar özellikle kış aylarında yaşanan gribe ve nezleye karşı da oldukça etkilidir. Sürekli üzerinde kehribar taşıyan kişiler gribe yakalanmazlar. Bronşit hastalığınız varsa kehribar taşını boynunuzda mutlaka taşımalısınız. Kehribar bronşlarınızın açılmasını ve daha rahat nefes almanızı sağlayacaktır. Sıkça bademcik iltihabı sorunu yaşayan kişiler için de boyunda taşınması çok yararlı olacaktır. Damla kehribar bağırsakların rahat çalışmasını sağlayarak dolaşım sistemine de şifalı olmaktadır. Damla kehribarın ruhsal rahatlatıcı etkisi ile dünyaya daha pozitif bakar ve daha mutlu olursunuz. Bu saydığımız faydaları gibi daha sayamadığımız birçok faydası bulunan damla kehribarın bu yararları sağlayabilmesi ve şifa verebilmesi için orijinal kehribar olması gerekir. Sitemizde hakiki kehribar ile yapılmış özel tasarımlı takı ve tesbihlerimizi inceleyebilirsiniz. Şeffaf görünümü ve göz dolduran renkleri ile orjinal damla kehribar ile yapıldığını göreceksiniz. Damla kehribar modellerimizi kullanmaya başlayarak hem şık bir görünüme kavuşup hem de şifa alabilirsiniz.
    

   25.10.2017

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.