• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Bayan Gümüş Yüzük

   Bayan Gümüş Yüzük

   Gümüş özellikle takı alanında sıklıkla tercih edilen değerli bir madendir. Parlaklığı ve şık görünümü gümüşün tercih edilirliğini artırmaktadır. Gümüşün kalitesi ve hoş görüntüsü bazı özel taşlarla buluştuğu zaman harika takı tasarımları ortaya çıkmaktadır. Mutlaka gümüş bir takı hediye etmiş veya kullanmışsınızdır. Gümüşün güzelliğinin yanı sıra pek çok faydasını da bulunduğunu bilmek gerekmektedir. Altın sevmeyenler için gümüşün rengi ve kullanımındaki kolaylık tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Gümüş kolye, bilezik, bileklik, küpe, takı setlerini her yerde bulabilmeniz mümkündür. Burada önemli olan gümüş alacağınız yerleri doğru tercih etmek ve hoş tasarımların size yakışanı alabilmenizdir. 
   Gümüş ve Özel Taşlı Yüzükler
   Satın alacağınız gümüş takılar sadece gümüş içeriğinde bulunmamaktadır. Ayrıca tasarımları güzelleştirmek için bazı doğal taşlardan da yardım alınmaktadır. Takılarda en çok kullanılan doğal taş Zirkonyum taştır. Bu taşın insan vücudunda enerji olarak da pek çok katkısı olduğu bilinmektedir. Bayan gümüş yüzük almak istediğiniz zaman parmak ölçülerinizi vermeniz ve beğendiğiniz tasarımı seçmeniz yeterlidir. Eğer gümüş yüzük satın alacağınız zaman internet sitesi üzerinden veya başka bir şekilde sipariş verecekseniz parmak ölçünüzü bildirmeniz gerekmektedir. Gümüş yüzüklerin ölçüleri normal alyans ölçüleri ile aynıdır. Herhangi bir kuyumcudan ücretsiz olarak parmak ölçünüzü öğrenebilirsiniz. Eğer almış olduğunuz gümüş yüzükte büyük veya küçük olma sorunu varsa bulunduğunuz yerdeki bir gümüşçüde yüzüğün boyutunu ayarlayabilirsiniz. Her gümüş yüzük 3 ila 5 santim arasında bir ölçüde büyüme ve küçülme payına sahip şekilde üretilmektedir.
   Gümüş Yüzük Çeşitleri
   Bayan gümüş yüzük gerçek mi değil mi anlamanız için iç kısmında yazan ayarını okumanız yeterlidir. 925ayar demek gümüş olduğunun ifade edilmesidir. Bayan gümüş yüzük ile pek çok farklı tasarım yapılmaktadır. Tektaş, Beştaş, farklı pek çok gümüş yüzük çeşitleri görmeniz mümkündür. Özel günlerinizde sevdiklerinize gümüş yüzük hediye edebilirsiniz veya günlük hayatınızda rahat bir şekilde gümüş yüzük kullanabilirsiniz. Gümüş yüzükler zamanla kararma yapabilmektedirler. Var olan bu kararmalardan kurtulabilmek ve eski parlaklığı kavuşabilmek için gümüşçülerde bazı işlemler yaptırabilirsiniz. Bayan gümüş yüzük alacağınız zaman muhakkak güvenilir bir yerden almalısınız.

   01.03.2020

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.