• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Bayan Gümüş Üçlü Setler

   Bayan Gümüş Üçlü Setler


   Parlaklığı ve şık görünümü ile gümüş, takı sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Bu değerli maden takılar da kullanılırken tasarımları ile dikkat çekmektedir. Gümüş yüzük, bileklik, kolye, halhal, piercing gibi pek çok farklı takı türü yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan doğal ve özel taşlarla gümüş takılara farklı tasarımlar getirilmektedir. Gümüşün hoş görüntüsü ve farklı tasarımları kullanan kişilerin de şık görünümlerini tamamlamaktadır. Ayrıca altın veya diğer değerli madenlere oranla uygun fiyatlarda satılıyor olması gümüşün tercih edilirliğini artırmaktadır. Pek çok kişi altın gibi değerli madenlerin kullanımından hoşlanmamaktadır. Bu değerli madenlerin abartılı görünümlerinden ziyade gümüşün sade ve şık görünümünü tercih edenler için çok farklı gümüş tasarımlarını görebilmeniz mümkündür. Bayan gümüş üçlü setler en çok hediye edilen ve kullanılan takı setleri arasında sayılabilir.
   Üçlü Setlerin İçeriği 
   Hanımlar takı alırken genellikle setleri tercih etmektedirler. Sadece yüzlük, sadece küpe, sadece bileklik, sadece kolye tercih edebilen hanımlar bulunsa da genel olarak takım olarak kullanmayı tercih eden hanım sayısı oldukça fazladır. Bayan gümüş üçlü setler farklı içeriklere sahiptir. Bazı üçlü setlerin içerisinde küpe, bileklik, kolye bulunurken bazı üçlü setlerin içerisinde ise yüzük, bileklik, kolye olabilmektedir. İhtiyacınıza ve takı kullanım özelliklerinize göre bu setlerden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Gümüş takıları diğer doğal taşlar ile kombine ederek daha cazip takı setleri elde etmek de mümkün olabilmektedir. Tamamen kullanıcının zevkine kalmış olan bu ayrıntılar pek çok firma tarafından satılmaktadır.
   Gümüş Takıların Özellikleri
   Bayan gümüş üçlü setler zaman içerisinde kararma gibi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Fakat bu sorunlar ciddi değildir. Eğer gümüş takılarda kararma tespit ettiyseniz en yakın gümüşçüde takılarınızı uygun fiyatlara tekrardan eski parlaklığına kavuşturabilmeniz mümkün değil. Altın kullanmayı tercih etmeyen kimseler gümüşün kullanım rahatlığından dolayı sıklıkla bu setleri tercih etmektedirler. Arkadaşınıza veya sevdiğiniz bir dostunuza hediye alınacağınız zaman gümüş hem maliyet açısından hem de şıklık açısından oldukça güzel bir hediyedir. Almış olduğunuz gümüş takıların gerçekliğini üzerinde yazan ayarından kontrol edebilirsiniz. Gümüşlerin iç kısımlarında 925ayar yazmaktadır. Gümüşün sağlık açısından da kullanıldığı zaman oldukça faydalı bir maden olduğu da bilinen gerçekler arasındadır.

   01.03.2020

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.