• Tüm Kategoriler
   • YENİ ÜRÜNLER
   • ERKEK TAKILAR
   • BAYAN TAKI
   • TESBİH
   • ANAHTARLIK
   • OUTLET ÜRÜNLER

   Bayan Gümüş Broş

   Bayan Gümüş Broş
   Bayanların, gömlek veya ceket üzerine taktıkları güzel süslü iğnelere broş denilir. Broşlar, kıyafete ayrı bir şıklık ve zarafet kazandırmaktadır. Bayanlar son yıllarda özellikle gömlek yakasına aksesuar olarak bu ürünleri çok fazla tercih etmektedirler. Gümüşün takıya kattığı şıklıkla birlikte, broş aksesuarların güzelliği bir araya gelince muhteşem ürünler ortaya çıkmaktadır. İnsanlar aksesuar ve takı ürünlerinde çoğunlukla gümüşü tercih etmektedir. Bu durum broşlara da yansımıştır. Özellikle gümüş broşlar birbirinden şık ve güzel tasarımları ile bayanların ilgi odağı olmuştur. Gümüş broşlar her yaş grubuna hitap etmektedir. Gümüş broşlar, belirli yaşın üstündeki bayanların takabileceği algısını ortadan kaldırmıştır. Gümüş broşlar genç bayanlar tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca doğum günü, sevgiler günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde özel olarak tasarlanmış bayan gümüş broş modellerini tercih edebilirsiniz.

   Kıyafete Uygun Broş Seçimi
   Bayanların son yıllarda çok fazla kullandığı aksesuar ürünleri arasında gelen broşların, birçok modeli bulunmaktadır. Broşların; taşlı, sade gibi modelleri bulunmaktadır. Özel gecelerde, elbisenize uygun taşlı gümüş broşları tercih edebilirsiniz. Siyah bir gece elbisesi ile renkli taşlı gümüş bir broş ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. İşe giderken ceketinizin üzerine taktığınız gümüş bir broş, sizlere asil ve şık görünüm kazandıracaktır. Ayrıca gömlek yakasına sade ve şık bir broş ile spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra son yıllarda genç bayanlar tarafından kazak üzerine birkaç küçük broş takmak, oldukça tarz bir seçimdir. Ayrıca günlük giyimde gömlek düğme kısımlarına birkaç broşu arka arkaya takıp hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bayan gümüş broş modelleri ile kıyafetlerinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

   Broşlar Nerelerde Kullanılır?
   Broşlar, birçok yerde hem takı hemde tasarım ürünü olarak kullanılmaktadır. Bayan gümüş broş modellerini; ceket, gömlek, kazak, elbise üzerinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında çanta veya şapka üzerine de broşları aksesuar olarak tercih edebilirsiniz. Gümüş broş modellerini birçok alanda tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve zarif modellere sahip bayan gümüş broş modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış ürünlerimiz kaliteli ve güvenle alabileceğiniz ürünlerdir.
   Midyat Nurtaş Gümüş

   https://www.midyatnurtasgumus.com/

   09.03.2020

   Diğer Haberler

    
   SOSYAL MEDYADA BİZ ÖNEMLİ BİLGİLER HIZLI ERİŞİM ÜYELİK İLETİŞİM
        Hakkımızda Anasayfa Sipariş takibi  0 (537) 767 6114
   Mesafeli Satış Sözleşmesi Yeni Ürünler Üyelik Bilgileri
   Sosyal medyada bizleri takip eden yüzbinlerce müşterilerimize teşekkür ederiz.
   Müşteri yorumları ve en yeni ürünler için bizi takip ediniz.
   Güvenli Alışveriş SSS Nasıl Sipariş Verilir 0(482) 464 1048
   Teslimat ve İade Sepetim Bayilik ve Toptan Satış iletisim@midyatnurtasgumus.com
   İletişim   Banka Hesap Bilgileri Akçakaya Mahallesi
                104. Sokak No:12/C  
        Midyat Nurtaş Gümüş ve Tesbih

                  MİDYAT
    
                
    


   ANASAYFA   YÜZÜK ÖLÇÜSÜ   TESBİHİN TARİHİ  SSS  HAKKIMIZDA  

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.